Soccer Park- lekarstwo na uzależnienie od smartfonu i komputera

Stworzony z myślą o dzieciach Soccer Park – lekarstwo na uzależnienie od smartfona i komputera, może zainteresować rodziców pociech w wieku przedszkolnym i szkolnym. To łatwa do montażu i demontażu konstrukcja, którą można rozstawić na przydomowej posesji, w ogrodzie bądź też w parku. 

Nowoczesne, piłkarskie place zabaw to sprzęt dedykowany dzieciom w każdym wieku. Może on służyć do treningów i podnoszenia umiejętności gry w piłkę nożną. Soccer Park pozwala na efektywne zagospodarowanie czasu spędzanego na świeżym powietrzu, co również pozytywnie wpływa na rozwój młodego organizmu. To doskonała alternatywa dla młodych miłośników gier wideo i komputerowych, a także nałogowego korzystania z urządzeń elektronicznych w postaci smartfona. W dobie cyfryzacji coraz więcej dzieci i młodzieży przestaje dbać o swoją sprawność fizyczną, co wiąże się z wieloma konsekwencjami w postaci nadprogramowych kilogramów czy też bardzo słabej kondycji kręgosłupa. Proponowany przez nas z Soccer Park może zastąpić lub uzupełnić zajęcia z wychowania fizycznego i popularnych niegdyś SKS, organizowanych w placówkach edukacyjnych i poza nimi. Każdy Soccer Park można dopasować do powierzchni użytkowej zieleńca bądź ogrodu i posesji prywatnej. 

Soccer Park- lekarstwo na uzależnienie od smartfonu i komputera- czym się wyróżnia?

Łatwe do montażu i demontażu piłkarskie place zabaw są całkowicie bezpieczne oraz komfortowe w użytkowaniu. To profesjonalny sprzęt, dzięki któremu dziecko może nawiązywać interakcje ze swoimi rówieśnikami, a także spędzać efektywnie czas wraz ze swoim rodzeństwem czy dorosłymi opiekunami. Różnorodne urządzenia, z których składa się Soccer Park, można dopasować do wieku i sprawności fizycznej każdej pociechy, zarówno ucznia przedszkola, szkoły podstawowej, jak i nastolatka. Piłkarskie place zabaw, dostępne w naszej ofercie, mogą znaleźć się na przydomowej posesji, a także w ogrodzie lub w sadzie. To także doskonała propozycja dla mieszkańców osiedli i domków jednorodzinnych z wyznaczonym miejscem do podejmowania aktywności fizycznej, ponieważ Soccer Park można zbudować na terenie zieleńców bądź stworzonych przez inwestorów lub deweloperów placów zabaw. Bezpieczna w użytkowaniu konstrukcja nie zawiera ostro zakończonych elementów. Jest ona wykonana z materiałów trwałych, a jednocześnie wyróżniających się wysokimi walorami estetycznymi. 

Soccer  Park dedykowany nie tylko uczniom szkółek piłkarskich 

Dedykowane klientom indywidualnym, a także osobom zajmującym się wyposażaniem nowoczesnych osiedli, piłkarskie place zabaw, wyróżniają się estetycznym wyglądem i starannym wykonaniem. To sprzęt odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Może być używany przez cały sezon późnowiosenny, letni i wczesnojesienny. Kiedy zachodzi taka potrzeba, można bez trudu zdemontować jego poszczególne elementy składowe, w celu zabezpieczenia ich na okres zimy. Piłkarskie place zabaw służą do przeprowadzania treningów ogólnorozwojowych. Z pomocą poszczególnych elementów, można nauczyć się precyzyjnego podawania piłki, dryblingu, a także celnego strzelania do wyznaczonych bramek. Proponowane przez nas piłkarskie place zabaw mogą być dodatkowym miejscem do podnoszenia umiejętności gry w football przez adeptów szkół sportowych i dzieci oraz młodzież, ubiegających się o przyjęcie do profesjonalnej drużyny juniorów w klubach piłkarskich. Trening przeprowadzany przy użyciu Soccer Park wpływa na lepszą koordynację ruchową i gwarantuje, potrzebny młodemu organizmowi, odpowiedni wysiłek fizyczny. 

Soccer Park to nowoczesne rozwiązanie dedykowane, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym. Piłkarskie place zabaw mogą z powodzeniem zastąpić dotychczasowy sposób spędzania wolnego czasu, głównie przy ekranie telewizora, smartfona bądź też przy monitorze komputera.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *